Counter Strike 1.6 | MAUSPRO

Counter Strike 1.6

➤ Counter-Strike (Türkçe: Karşı saldırı) veya kısaca CS, Valve corporation tarafından geliştirilen bir birinci şahıs nişancı türünde taktiksel aksiyon video oyunu serisidir.

GUNCELLENIYORUZ...

mausgaming.comGUNCELLENIYORUZ...

TAVSİYE EDENLER [STEAM]:

United We AreΔ:
“Counter Strike Efsanelerin Efsanesi Bıkmadan oynanılcak tek oyun budur . 🙂 Fps severler bu oyunla başladı...”
Lifrayt Army
“Bir nesli büyüten oyun Counter-Strike. Sunucuları hala dopdolu, eğlenceli modları ile vaktinizi çok iyi geçirebileceğiniz eski ama efsane bir oyun. Hiç düşünmeden satın alabilirsiniz."

Turkey Janissaries
“Tam bir klasik, o bizim için bir 2005-2013 yılları arasındaki internet kafe fenomeni... Eğer hala oynamadıysanız derhal almanız ve oynamanız tavsiye edilir ancak tavsiyemiz Valve Complete almanızdır.”

Charmander's Review
“Başlarda Half-Life oyununun üzerine inşa edilmiş bir asker-terörist modu olarak sunulmuştu. FPS oyunlarının belki de atası sayılacak düzeyde olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle denemenizi öneririm.”

KaraKurşun
“En iyi FPS Oyunlarından biri olan 1.6 Sürümü her zaman kalbimizde kalacak. Bir taktik / aksiyon nişancı isteyen herkes için tavsiye ederim. yeni nesil bunun zevkini anlayamayacak :)”

Türk Oyuncular Birligi
“Counter-Strike: Oynaması zevkli olan bir oyun. Yaşça benden büyük ve güzel bir oyun . 🙂 Ki Türk gençliğinin bilmeyeni yoktur. Yine de bilmeyen vardır diye CS'yi tavsiye etmek istedim....”

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar: "Includes intense violence and blood"

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

EN DÜŞÜK: 500 mhz işlemci, 96mb ram, 16mb ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı
ÖNERİLEN: 800 mhz işlemci, 128mb ram, 32mb+ ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı